Nutrigen, Nutrigen sipariş, Nutrigen satış, Nutrigen kampanya, Nutrigen çocuk şurupları, Nutrigen vitamin şurupları

Nutrigen ABCD Damla

by on Tem 12, 2011 Nutrigen Ürünleri | Yorum yok

Nutrigen ABCD Damla

NUTRİGEN ABCD DAMLANutrigen ABCD Damla

Bebeklik döneminde insan vücudu hızlı bir büyüme-gelişme sürecinde olduğundan ve daha fazla vitamin mineral ihtiyacı ortaya çıktığından bu dönemde vitamin ve minerallerin ihmal edilmemesi gerekir. Ayrıca, kas iskelet sistemi, kemik yoğunluğu ve zekâ gelişimi gibi hayati önem taşıyan fonksiyonların temelleri de bu dönemde atılır. Bu nedenle sağlıklı bir erişkinlik için bebeklikten itibaren ideal miktarda vitamin ve mineral alınması gereklidir.

Nutrigen ABCD Damla ve nutrigen Plus ABCDE Damla bebeklik döneminde vücudun en fazla ihtiyaç duyduğu vitaminleri ideal oranlarda içerir.

Nutrigen ABCD Damla içerisinde A, B2, B12, C ve D Vitaminleri bulunmaktadır.

Nutrigen ABCD Damla bebekler için özel olarak geliştirilen formülü ile doğumdan itibaren bebeklerin mutlak alması gereken vitaminleri ideal oranlarda içerir, bu içeriğiyle normal büyüme-gelişmelerini destekler.

Nutrigen ABCD Damla Önerilen Kullanım Şekli: Günde 1 defa 20 damla (0.5 ml) doğrudan veya içecek içerisine damlatılarak alınmalıdır. Şişe tam olarak ters çevrilmeli ve sallamadan beklenmelidir. Kısa sürede kendiliğinden damlamaya başlayacaktır. Sallamak damlamayı engeller.

Nutrigen ürünleri artan indirimler

Yorum Yaz